🔥 ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА У 19 ТУРІ (Огляд матчу)🔥

💥 МФК «Галичина» (Дрогобич) – «Корміл» (Давидів) 1:2 💥

⚽️ Голи: Бутим (80) – Барабаш (45+1 з пен.); Горошко (90+5).

🟡 «Галичина»: Чопко Роман, Шпирка Роман, Трусевич Віталій, Труш Андрій (Тарасович Тарас, 72), Подоляк Роман, Міхеєв Дмитро, Садоха Володимир (Шакалець Андрій, 66), Ковельський Юрій (Яджин Дмитро, 46), Даньків Андрій, Сурник Володимир (Маланяк Роман, 46), Бутим Іван (Коссак Віктор, 85)

🔵 «Корміл»: Лука Орест, Бекеша Ігор, Гірний Святослав, Харкевич Юрій, Стасишин Назар, Цицик Володимир (Брода Остап, 73), Ціпора Денис (Горошко Михайло, 90+1), Шандра Олег (Штурин Олег, 54), Барабаш Віктор (Дроботій Павло, 61), Кінаш Ярослав, Гайковий Володимир (Козел Юрій, 62; Слобода Степан, 90+4)

Перший тайм проходив за рівної гри з незначною перевагою давидівської команди у володінні м‘ячем і кількості створених моментів. На прикінці першої 45-хвилинки Віктором Барабаш заробив і реалізував пенальті. 0:1.

На старті другого тайму футболіст “Галичини” Роман Маляняк забив гол, однак його не зарахували через положення поза грою.

Давидівські футболісти мали змогу подвоїти перевагу, проте удари Віктора Барабаша і Юрія Козела не вдалось реалізувати. Як кажуть: «Не забиваєш ти – забивають тобі». На 80 хвилині матчу господарі змогли зрівняти рахунок. 1:1

Уже в доданий арбітром час Михайло Горошко влучно пробив зі штрафного і приніс перемогу «Кормілу». 1:2 🔥