💙🤍 Півфінал. Миколаїв – КОРМІЛ. 3:0 (Огляд матчу)💙🤍

У неділю, 11-го жовтня , у матчі 1/2 фіналу Прем’єр-ліги Львіської області, ФК «КОРМІЛ» Давидів зустрівся із ФК “Миколаїв ” .

На 11-ій хвилині матчу гравець “Корміла” Володимир Цицик небезпечно пробив – голкіпер Мар’ян Бурмас урятував миколаївську команду.
1:0 – на 16-ій хвилині капітан “Миколаєва” Григорій Коваль пробив зі штрафного, голкіпер колективу з Давидова Орест Лука не зміг приборкати м’яч, чим скористався Андрій Сагайдак, відправивши кулястого в сітку воріт.
Давидівці декілька разів гостро пробивали, але надійно в рамці діяв Бурмас.
Небезпечно! Станіслав Чучман поцілив у поперечину воріт “Миколаєва”, а Назар Сенишин на добиванні пробив повз ворота.
2:0 – на старті другого тайму Григорій Коваль забив зі штрафного.
Гості заробили пенальті, але Назар Сенишин, пробиваючи з 11-метрової позначки, не зміг переграти Мар’яна Бурмаса.
Одразу після цього миколаївці забили: Бурмас вибив м’яч від воріт, господарі вибігли в атаку, Іван Юськевич отримав шкіряного в карному майданчику й миттю спрямував його в сітку воріт – 3:0.
Другий пенальті не реалізували давидівці! Цього разу Мар’ян Бурмас урятував свою команду після удару Юрія Козела з 11-метрової позначки.
Пролунав фінальний свисток. Футболісти “Миколаєва” перемогли з рахунком 3:0.